Aktuality

Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy a školského zariadenia

Od 29. 11. 2021 je vstup cudzím osobám do priestorov školy a školského zariadenia zakázaný alebo povolený iba v režime OP (očkovaný, prekonaný) so súhlasom riaditeľa. Čítajte viac...

Bubnovačka 2021

Téma ochrany detí pred násilím a potreby včasnej prevencie spojila Slovensko už po ôsmykrát. Aj tento rok sme sa zapojili do tejto akcie, aby sme si spoločne v rovnakom čase pripomenuli, že Hlas detí je dôležitý!

Európsky týždeň boja proti drogám na 2. stupni

Naša škola sa aj tento rok zapojila do Európskeho týždňa boja proti drogám. Učitelia pripravili pre žiakov rôzne zaujímavé preventívne aktivity: doplňovačky, kresba, maľba, koláž, výroba plagátov s protidrogovou témou a návrh opatrení na riešenie závislostí.

Európsky týždeň boja proti drogám na 1. stupni

Tretí novembrový týždeň je týždňom boja proti drogám. Týmto problémom sa venujeme stále v rámci primárnej prevencie, ale v tieto dni sme boj proti drogám poňali ako projektové vyučovanie. Celý týždeň sa niesol v znamení hesla "Rozprávkou proti drogám".

Kamzíčatá vyrazili za ďalšími dobrodružstvami

Tentoraz to bolo na Viniansky hrad. Hoci počasie nám veľmi neprialo, užili sme si to na 98% (2% stiahol Riško za to, že si hore nemohol kúpiť suveníry usmievavý ).

Povinnosť nosenia rúšok pre žiakov v školách

informácie v súvislosti s prevádzkou škôl a školských zariadení s účinnosťou od 25.11.2021.

Olympiáda v anglickom jazyku

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku sa tento školský rok konalo v dvoch termínoch. 15.novembra 2021 súťažili žiaci 4. až 7. ročníka v kategórii 1A. 16. novembra 2021 súťažili žiaci 8. a 9. ročníka v kategórii 1B.

Európsky týždeň boja proti drogám

Európsky týždeň boja proti drogám pripadá každoročne na tretí novembrový týždeň. Aj 8.B sa svojimi aktivitami zapojila do tejto prevencie. Cieľom tohtoročných aktivít bolo zdôrazniť význam prevencie v boji proti zneužívaniu drog a zároveň zvýšiť povedomie žiakov o legálnych aj nelegálnych drogách.

Nástup žiakov do školy po jesenných prázdninách

Nástup žiakov do školy po jesenných prázdninách je dňa 2. 11. 2021 (utorok). Od tohto dátumu bude na škole prebiehať prezenčná forma vzdelávania žiakov. V prevádzke bude aj školská jedáleň.

Záložka spája školy

Sme radi, že sme sa mohli opäť zapojiť do česko-slovenského projektu Záložka spája školy. Naši žiaci sa s radosťou zhostili tvorby krásnych záložiek. S niektorými z nich sa lúčili len s ťažkým srdcom. Veríme, že naše záložky potešia partnerskú školu.