Fotogalérie

Karpatská liga

06. február, 2020

Karpatská liga hohejistov

Útulok pre psov

28. január, 2020

Pomoc pre tých, ktorí to potrebujú

Korčuliarsky výcvik

26. január, 2020

Budúci hokejisti a krasokorčuliarky...

Canisterapia

09. január, 2020

Naša bývalá kolegyňa Mgr. Helena Hudáková, ktorá sa intenzívne venuje canisterapii, žiakom predviedla, ako trénuje svojho psíka, s ktorým získali už mnohé ocenenia.

Vianočná výzdoba

05. január, 2020

Aj naša škola žije blížiacimi sa vianočnými sviatkami...

Vianočná besiedka

05. január, 2020

Vianoce sa blížia k nám, ZŠ Školská 2 sa predstavuje Vám. Vločky za oknami tíško poletujú, príbeh o Mrázikovi rozprávajú.

Mikulášska nádielka

31. december, 2019

Nálada bola výborná a najmä malí žiačikovia prekypovali šťastím a nedočkavosťou, aby mohli sv. Mikulášovi a jeho pomocníkom predviesť, čo všetko dokážu. Nechýbali piesne či rýmovačky , ktoré boli sprevádzané hudbou a dobrou náladou. Sv. Mikuláš im za to nadelil hŕbu sladkostí a nadmieru spokojné tak boli obe strany.

Okresné finále vo florbale žiačok

31. december, 2019

Za našimi chlapcami, ktorí vyhrali obvodové kolo vo florbale a zároveň sa stali víťazmi prvého kola SK Ligy vo florbale, nezaostávajú ani naše dievčatá. Dňa 25.11.2019, bojovali v okresnom finále vo florbale žiačok. Po 2 víťazných zápasoch a dvoch prehrách nakoniec naše dievčatá získali 2.miesto.

Chcem byť sám sebou!

31. december, 2019

Pod týmto heslom sme v ŠKD odštartovali týždeň aktivít v boji za život bez drog. Deti sa oboznámili s nebezpečenstvom, ktoré číha na človeka po "priateľstve" s týmito látkami. Svoje NIE výtvarne vyjadrili pri tvorbe plagátov. Pozreli si dokumenty a vypočuli si príbehy ľudí, ktorí nad závislosťou zvíťazili.

Beh o štít mesta Michalovce

31. december, 2019

Už tradične aj tento rok sa v Michalovciach uskutočnil Beh o štít mesta Michalovce, ktorý sa organizuje na počesť dlhoročného pracovníka mestského úradu, zosnulého organizátora podujatia, Ivana Pšenka.